Jsme autorizovaným prodejcem techniky značky STIHL.

Nabízíme široký sortiment zahradní a lesní techniky od třídy hobby, která je vhodná pro kutily, až po třídu profi pro vysoké pracovní vytížení. V naší prodejně naleznete jen ověřené a kvalitní produkty značky STIHL. V naší prodejně naleznete vše, co potřebujete, ať už jste hobby zahrádkář a nebo ostřílený profesionál.

Produkty značky STIHL jsou známé po celém světě. Jejich konstrukce se vyznačuje použitím vysoce kvalitních materiálů a dlouhou životností. Jednou z velkých výhod techniky STIHL je široký výběr a dostupnost náhradních dílů.

STIHL, to je technika, která Vás nikdy nezklame.

Přehled všech produktů, které nabízíme, naleznete v katalogu STIHL. Katalog si můžete prohlédnout online a nebo Vám jej rádi poskytneme v naší prodejně.

Kompletní nabídka produktů STIHL zde

Co u nás naleznete? Motorové pily, foukače, křovinořezy, sekačky, vysokotlaké čističe, provozní látky, náhradní díly a mnoho dalšího. Pokud Vámi vybraný výrobek nemáme skladem v prodejně, objednáme jej a budete ho mít k dispozici v prodejně v nejbližším možném termínu.

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně techniky či náhradních dílů, neváhejte nás kontaktovat osobně, telefonicky nebo emailem.

Rádi Vám pomůžeme.