PAVEL ĎURMEK – PRODEJ A SERVIS STIHL

Prodejna zahradní a lesní techniky značky STIHL se sídlem v Mostě. Kromě techniky pro hobby zahrádkáře i profesionály nabízíme servis techniky STIHL. Provádíme i opravy a servis techniky jiných značek. Naší specialitou je pak zaměření se na výrobu a broušení pilových řetězů STIHL.

Odborné poradenství

Nevíte si rady nebo si nejste jistí, který z nabízených produktů je pro Vás ten pravý? Rádi vám poradíme a vše vysvětlíme, případně předvedeme. V naší prodejně v Mostě nabízíme odborné poradenství v oblasti výběru produktu, servisu, provozu a péče o vybavení značky STIHL.

Prodej zahradní techniky STIHL

Jsme autorizovaným prodejcem techniky značky STIHL. V naší prodejně naleznete jen ověřené a kvalitní značkové produkty značky STIHL. Produkty značky STIHL jsou známé po celém světě. Jejich konstrukce se vyznačuje použitím vysoce kvalitních materiálů a dlouhou životností.

Servis a originální náhradní díly

Jednou z velkých výhod zahradní a lesní techniky STIHL je široký výběr a dostupnost náhradních dílů. V naší prodejně Vám pomůžeme se servisem a výběrem vhodného originálního náhradního dílu pro vaší techniku.